.

.

Yeni taşlama PiQi ayak ölü PiQi gitmek Elektrikli taşlama makinesi Manikür araçları Tırnak araçları ayak ölü cilt

Yeni taşlama PiQi ayak ölü PiQi gitmek Elektrikli taşlama makinesi Manikür araçları Tırnak araçları ayak ölü cilt

₺ 5.90
₺ 5.07
Mal
Mağazada

1. bu ürün KULLANıR dört 5 piller, yüksek kaliteli motor koşu gürültü
2. İnsan vücudu mühendislik tasarım ilkesine, moda modelleme, hissediyorum iyi
3. kafa taşlama, birbirlerinin yerine kullanılır, kullanımı kolay, güvenli el zarar vermez
Küçük Jia Qi, sizin için zaman ve çaba, rahat ve başarı size güzel. On dakika ince ince yeşim size gelir.
Özellikleri : Hassas ciltlerErgonomik tasarımIki hız anahtarı yüksek hız ve düşük hızTrapss servetBu iki farklı türlerini içerir tedavi plakaları : Parlatma plaka ve Bitirme plaka. parlatma plaka kullanmak için kalın, sert çağrı kullanılan cilt ve Bitirme plaka dışarı yumuşatma için kaba kenar safter parlatma plaka tedavi, daha sonra kullanmak korumak için yumuşak, pürüzsüz bir cilt parlatma arasında plaka tedavileriNot : Değil şeker hastaları için tavsiyeÖzellikler : Boyutu : 14x5.2x3.8 cmGerilim : 6 V DCGüç kaynağı : 4x1.5 V AA pil (dahil değildir)Ana Renk : BeyazPacking Content : 1 x Elektrik Pedikür Sert Cilt SökücüFotoğraflar ListesiÇünkü kulak zarı zayıf, bu ürün tasarımı için güvenlik tasarımı rüzgar sadece yukarı emmek küçük kulak balmumu, böylece hissediyorum zaman kullanımı emme küçük, ama sık sık kullanımı bu etkisi görünecektir ürün dönemi, bu nedenle demişler : uyarısı lady-görmüyorum zeki sharp kulaklar, Gözleri parlak bilinmeyen görmek gözler parlak değil parlak, yani kulak sağlık konularda. Varsa aşırı kulak balmumu ve şampuan, banyo ve diğer nedenlerle artık nem net değil zaman içinde, neden kolaydır bazı kulak hastalığı. Ancak, geleneksel yöntem miktarı derinliği için kulaklar, özellikle yaşlı için, genç çocuk ve bebekler tao kulak, kulak zarar kolaydır, daha iyi bir yol eksikliği için temiz su
Şimdi elektrikli kulak emme aparatı (bazı denilen elektrik aparatları miktarı kulaklar, kulaklar, kulak temizleyici, kulak temizlemek), sizin için bu sorunları çözmek olacaktır. Bir bölümü bedelini ödeme miktarı kulaklar, sadece bir kaç yıl memnuniyet olabilir earmuffs bebek emme dahili pony kulak cihazı ve fan, bir ses olacak, ama kullanımı etkilemez sofistike şık modelleme, ve cömert; promosyon reklam için ilk seçimdir.
Elektrikli temiz kulak bu ürün hızlı temiz kir içinde kulak, çocuklar, yaşlı insanlar, tutmak için kulak işitsel duyarlı, açık, temiz ve sağlık; Sigara bir seferde sadece bir dakika, duygu dinlemek farklı olduğunu. Elektrikli kulak net mikser ile kazmak kulak kaşık kulak temizleme alışkanlıkları yöntemi bizim temiz dışarı onların kulaklar, ama tehlikeleri ve güvensiz faktörler vardır. Elektrikli temiz kulak cihazı için uygundur erkek, kadın ve çocuk, kolaylık, güvenlik, sağlık, rahat. Mikser otomatik olarak ayıklar kulak kir.      

detaylı bilgi

Marka Adı:
HANRIVER
standart Gerilim:
220V
uygulama:
Vücut

Müşteri seçimi