.

.

Chickenpicks Gitar Seçtikleri Termoset Plastik, benzersiz Malzeme, daha uzun Ömürlü, Hollanda yapılan, 1 Parça ile satmak

Chickenpicks Gitar Seçtikleri Termoset Plastik, benzersiz Malzeme, daha uzun Ömürlü, Hollanda yapılan, 1 Parça ile satmak

₺ 9.99
Mal
Mağazada

daha iyi performans, daha Ton.daha hızlı ve daha kolay oyna
blues oynamak ister, ağır metal, kaya, ülke, pop, caz veya herhangi bir diğer tür, Chicken Picks geliştirmemize yardımcı ses, hız, senin oyun ve kontrolü.
kalınlığı vücut, bu dokusu ile birleştiğinde alır tutun için çok kolay hale ederken aynı zamanda, kaçınarak sıkıca kavrama çok gerekir.
sonuç az el yorgunluk, az dize kırılması, az pick, kaymayı hassas odaklanmak için daha kolay hale, hız, senin oyun ve nüansları.
kullanılan malzeme süreç çok sert (hiç bükme değil), böylece herhangi bir pick sürükle ortadan kaldırarak SIZIN ses kontrol için izin.
az handfatique ve daha fazla kontrol!tiner ile tam bir ses almak için size alır var daha zor almak için size bir Chicken Picks gitar ile yapmak pick. bu az handfatigue sahip olacağı anlamına gelir ve daha fazla kontrol kullanmak yerine geleneksel bir pick. bir Chicken Picks gitar seçim yanı sıra dize kırılması azaltacaktır.
 neden Chicken Picks gitar seçtikleri..??benzersiz malzeme, daha uzun ömürlü ve daha fazla konfor
Chicken Picks var içinde benzersiz tasarım ve üretim süreci vardır.
The eğimli kenarları glide için almak izin ve kapalı dize zahmetsizce üzerinde oynamak için daha kolay hale (bir konvansiyonel kıyasla kalın-veya ağır pick.
bu sadece bu alışmak için çok az çaba alır seçtikleri, hangi sadece biraz giymek, sağ içinde oynamak yolu.
bir termoset plastik, kullanılan malzeme, tüm diğer plastik çok daha zor olduğunu ve daha yoğundur kaçınarak yontma kenarları, ve ay sağlanması, yıl değilse, sınır tanımayan of, kesintisiz oynanabilirlik.çok fonksiyonlu
The eğimli kenarları tüm etrafında, her tarafı için izin pick kullanılacak, bu uyarlanabilir hale en herhangi bir toplama tarzı.The Tritone III Serisi ® alır bile 3 kullanılabilir ipuçları var, ayrıca daha ayrı verebilir hangi sesleri her.
ucu lehçe olacak kendisi tarafından dizeleri kırma sonra (yaklaşık. 15 dakika oynayan).
ses
daha kitle = Fazla ton!
hatta yakın oynarken köprü fazla hacim oluşturmak mümkün olacak, derinlik-ve mediumlarını.
değil bu plinky ince-, can sıkıcı-ve istenmeyen clacky imalar, ama bir daha belirgin loud-, temizle-ve parlak sesi.
nedeniyle malzeme ve eğimli kenarları Chicken Picks gitar alır çok adaptif çimdik harmonikler, var hangi oluşturmak için kolay olmamıştı.
çok dayanıklı!biz zaten dedi o-Chicken Picks ® gitar alır vardır son derece dayanıklıuzun bir süre için kullanabilirsiniz, böylece bir pick. ben çoğu durumda olduğunu söyleyebiliriz tek Chicken Picks gitar seçim en az bir yıl sürmelidir, birkaç yıl değilse. Chicken Picks ve üretimi diğer plastik gitar seçim daha az çevre vergi olduğunu. seçtiğinizde yani Chicken Picks gitar alır, sadece biraz ekstra yapıyorsun çevreyi korumak. avrupa'da yapılan Chicken Picks gitar alır vardır, ücretsiz gelen çocuk işçiliği.
 az kaymasınıChicken Picks ile, sen kavrama az firma, diğerlerine kıyasla.hatta ter olmaz parmaklarınızı ve çünkü bu, bu sizin arasında sağ pick tutmak için izin verir parmaklar nerede gerçekten bunu istiyorum ve kaymasını onsuz uzakta.buna ek olarak, Chicken Picks daha kavrama için dokulu yüzeyi vardır.nasıl yaptım Chicken Picks başlangıç?1984 beri Franken Chicken Picks Eppo gitar alır tarafından yapılır. genç görünümlü gitarist oldu onun dişli ve kendisi arasındaki mükemmel bağlantı için. o her şeyi çalıştı, bir gün o bulundu termoset plastik ve yapılan ilk özel konik ile gitar alır.bu tüm Düzenli 2.6mm ile başladı, bu hala onun favori. o sadece kendisi ve onun müzikal arkadaşlar için bunları yaptı. 2010 yılında Eppo ve eşi ile başladı aile iş adı Chicken Picks gitar alır, çünkü aşk Ülke Müzik için. ilk başta her şey oldu el yapımı, ama hızla vardı çok siparişleri işlemek için. 2012 Chicken Picks gitar seçtikleri yapılır beri bir özel kalıp, yüksek sıcaklık altında terbiye hala elle yapılır.

detaylı bilgi

tip:
seçmek
Model Numarası:
many

Müşteri seçimi