.

.

Sağlık Mühürlü Ilaç Kutusu Mini Hap Konteyner Tablet Tıp Depolama Dağıtıcı Tutucu Splitter hap saklama kutusu 3 Izgaralar Taşınabilir

Sağlık Mühürlü Ilaç Kutusu Mini Hap Konteyner Tablet Tıp Depolama Dağıtıcı Tutucu Splitter hap saklama kutusu 3 Izgaralar Taşınabilir

₺ 2.82
Mal
Mağazada

Ürün hakkında
GÜVENLI SAKLAMA : BPA ücretsiz malzeme kabul, doğal tahıl buğday saman fiber, hapları garanti edemez neden olmaz herhangi bir kirletici içinde reaksiyon hap durumda. Diğer şeyler de temiz tutulması ve güvenli olacaktır.
DAYANıKLı ve GÜVENLI : bir ara katman olarak yerleştirilen bir silikon conta ile hap saklama kutusu mühürlü olduğunu yapmak için hava geçirmez ve su geçirmez, iyi korumak saklanan nemden şeyler ve oksidasyon.
Hap dağıtıcı ılımlı koymak için herhangi bir cep, çanta veya çanta, kendiniz ile ilaç kutusu almak ve her zaman her yerde zaman içinde hapları alabilirsiniz. En iyi için günlük iş, çalışma, seyahat veya herhangi bir diğer açık hava etkinlikleri.
MULTI-CHOICES : üç çıkarılabilir bölücüler dahili çeşitleri ve miktarları karar sağlar hapları ve sizin farklı talepleri karşılamak iyi her gün. Bölücüler çıkarılabilir depolama diğer şeyler gibi notlar, tuşları, flash disk ve alet vb.
   

detaylı bilgi

Marka Adı:
MOKARLE
malzeme:
wheat straw fiber
Model Numarası:
mini pill box
öğe Türü:
Pill Cases & Splitters
pill box:
3 grids Portable
medicine box:
Moisture Proof pill organizer
pill container:
medicine container
pills organizer case:
pill storage
pill cases splitters:
medicine pill box
medicine organizer:
portable pill case
organizer for medicines:
case for pills
medicine dispenser:
box storage organizer
pill box medicine:
organizer for tablets

Müşteri seçimi