.

.

Otlar Kadınsı Bakım Pedleri Çin Tıbbı Ped Külot Liner Jinekolojik Inflamasyon Gümüş Iyon Ped Doğal Otlar Külot Liner 20

Otlar Kadınsı Bakım Pedleri Çin Tıbbı Ped Külot Liner Jinekolojik Inflamasyon Gümüş Iyon Ped Doğal Otlar Külot Liner 20

₺ 22.80
₺ 14.82
Mal
Mağazada

otlar Kadınsı Bakım Pedleri Gümüş-Iion Sıhhi Ttowel Çin Tıbbı Ped Doğal Menstrüel Pedleri Kadınsı Hijyen Ürün 20 adet bizim bitkisel mağaza ziyaret etmek sıcak karşılama. burada Senin iyi sağlık başlangıç olduğunu. çok Teşekkür Ederim. şimdi toplam 20 adet satın alıyor (2 boxes) ZI MEI SHU Gümüş iyon Jinekolojik Pad ürün Adı : ZI MEI SHU Gümüş iyon Jinekolojik Pad ZI MEI SHU gümüş iyon jinekolojik pad yeni bir olduğunu jinekolojik oluşum ve nüks önlenmesi için sağlık ürünü iltihapları. bu son araştırmalar sonucu uzmanlarımız tarafından, emici geç başarıları alanında fizyolojik anatomi, farmakoloji, İmmünoloji, mikrosirkülasyon, üreme fizyolojisinin ve endokrinoloji. hightech tıbbi beceri yararlanarak, Fuleshugümüş iyon jinekolojik ped kadın fizyolojik yapısına göre tasarlanmıştır. ped jinekolojik iltihapları önlemek için bariz bir işlevi vardır sadece, ama aynı zamanda direnci artırabilir, kadın vücudu toksisite olmadan, alerji ve yan etkisi. ana Maddeler : gümüş iyon, bitki maden göstergesi : bu ürün uygulanabilir tedavisinde jinekolojik mycotic vülvit, sigara sapkın cinsel vülvit, genital kaşıntı, genital egzama ve adjuvan tedavi vajinit, servisit, pelvik inflammaory hastalığı ve annexitis ets. It da jinekolojik hastalığı önlemek ve mesaj natal, akış ameliyat sonrası yara enfeksiyonları, bu durumda. the hastalık direncini kadın genital multilation tamamen olabilir geliştirilmiş. yol : 1. Tear profective ortasında alçı kağıt ve geçmiş külot vulva sıkılır.
2. Being kullanılan önce 3 gün ve 4 gün sonra menstruasyon period.1, 2 parça her gün
kontra göstergesi : gümüş iyonu duyarlı insanlar kullanmak yasaktır. Hamile kadınlar kullanmak yasaktır
dikkat : ürün mühürlü paketi kobalt 60 ışınları ile sterilize edilir. açıldı sonra hemen Kullanın. Kırık pedleri kullanmak yasaktır.
Gümüş iyon fonksiyonları :
gümüş iyon üç işlevi vardır :
1. bakteri ve virüs nefesi Dizginlemek
2. Divide bakterilerin hücre zarı
3. Combine bakteri ve virüs DNA Fuleshu seçer hücreleri ile gümüş iyonu antimikrobiyal olarak, hangi iyi işlevi vardır öldürme bakteri hücresel doku zarar vermeden.
Fuleshu fonksiyonu :
ZI MEI SHU gümüş iyon jinekolojik pad sadece ortak jinekolojik iltihapları azaltmak, ama aynı zamanda endokrin düzenler, direnç geliştirmek ve gecikme bozulmasını üreme
organları. aslında vulva deride ilaçların emilimi çok daha yüksek olduğunu herhangi diğer parçaları daha çünkü kadın vulva pudendum of büyükşehir dudak oluşur, klitoris, perine, harici orifis of üretra, büyükşehir vestibüler bezi ve üretra orifis, hangi tüm tam venöz ağlar, hassas sinir pleksus, lenf damarları kan damarları ile eşlik, yoğun mikrosirkulasyonu ağları, ve özellikle ince duvarlı ven ile hiçbir pelvik kavite anterior değeri. bu çünkü bu fizyolojik ve anatomik özellikleri doğal bitkisel ilaç özü kolayca emilir olabilir ve etkilenen mikrosirkülatuar venöz ve daha uzun bir süre için böylece ağları harici ile iç hastalıkları tedavi edilebilir yöntemleri. no.1 1 hızlı etkinlik, güvenli ve son derece güvenilir Gümüş iyonu olabilir inflamasyonu azaltmak kaşıntı rahatlatmak ve anormal koku ortadan içinde beş saniye. bu vajina asit baz dengesini yok etmez ve hiçbir alerji cilt ve mukoza. no.1 2 Temiz Tutmak, kullanışlı ve Hijyenik Fuleshu olarak seçer gümüş iyonu antimikrobiyal, hich öldürme bakteri iyi işlevi vardır. yumuşak ped gümüş iyonu ile sigara fırın kumaş yapılır ve doğal bitkisel ilaç özü tarafından İçinde yüksek teknoloji beceri. cilt emilimi yararlanarak skil korumak için bir koruyucu ve iyileştirici katmanlı kuruldu, vulva besler ve hemşire. gümüş iyonu dissociating vajina içine ve daha sonra içine giren üreme organı mikrosirkülatuar sistemi aracılığıyla, bu sadece patojeni öldürebilir ve sınırdışı, ama aynı zamanda dışarıdan bakteriyel girişinde önlemek ve vulva temiz her zaman tutmak; bireysel ve steril paketi, hangi tamamen ile taksitli dişinin kullanarak alışkanlığı için hijyenik ürün; bu kullanışlı almak ve kullanmak ister herhangi bir etkisi olmadan ve utanç çalışma, iş veya sporting. no.1 3 Sürekli koruma ve kür
bu geleneksel boş dispels dönemi gündüz koruma, kadın gün ve gece için koruma sağlar. çünkü vajina daha kolayca geceleri daha gündüz enfekte, eğer sadece korumak ve geceleri cure, acı zaman gecikme olacak, etkili oranı azaltmak, ve tekrarlayan belirti yapmak. tek gün ve gece sürekli koruma iyi sonuç ulaşabilirsiniz.
no.1 4 Taze ve rahat
ped yumuşak ve rahat; gümüş iyon dissociating hareketi ve cilt emilimi kadın taze hissediyorum yapmak ve nemlendirilmiş.
no.1 5 Hiçbir toksisite ve yan etkisi
Fuleshu son araştırma sonucu, geç emici başarıları alanlarında fizyolojik anatomi, farmakoloji, İmmünoloji, mikrosirkülasyon, üreme fizyolojisinin ve endokrinoloji.

detaylı bilgi

öğe Türü:
Feminine Hygiene
Marka Adı:
Aneercare
miktar:
20piece
Model Numarası:
ZI MEI SHU-10090Zk
malzeme:
100%herbs
is_customized:
Yes
packing:
20piece natural herbs panty liner
Type:
Feminine Hygiene Product
panty liner:
20piece panty liner
Type 1:
Chinese Medicine pad
Type 2:
silver-ion / sanitary towel

Müşteri seçimi