.

.

Bobbi Koleksiyonu Kahverengi Renk Vücut Dalga Dantel Kapatma hint remy İnsan saçı 4x4 Dantel Kapatma Doğal Siyah Renk 2 Renk 4

Bobbi Koleksiyonu Kahverengi Renk Vücut Dalga Dantel Kapatma hint remy İnsan saçı 4x4 Dantel Kapatma Doğal Siyah Renk 2 Renk 4

₺ 19.40
₺ 13.77
Mal
Mağazada

Bobbi Koleksiyonu hoş geldiniz! Brezilyalı Perulu Malezya Hint Saç tüm mevcuttur! Kontrol daha gerçek pics tarafından alınan telefonu, takip instagram veya Facebook (@ Bobbicollection)    Yaklaşık kokusu   
Bizim tüm saç 100% insan saç, bu kimyasal-ücretsiz. Biz yıkama önce saç içine yapım örgü, bu yüzden olabilir yerel şampuan kokusu tek bu.
Dökülme hakkında
Karşılamak zaman birkaç ipliklerini saç kaybı, gerçek dökülme, bu saç malzeme hangi değil takın atkı. Ayrıca, zaman saç kesmek için sew-in kafa, lütfen mühür atkı gelecekte dökülme önlemek için.
Hakkında kısa saç
Çoğu bizim saç doğal oranı, makul kısa saç mix vardır içinde, bu saç daha doğal görünüyor yapar. Çift çizilmiş veya daha iyi oranı gerekiyorsa saç, lütfen bize ulaşın.
Dalgalı/kıvırcık saç
Tüm buhar işlemi tarafından dalgalı veya kıvırcık saç tarz. Oldukça uzun zaman sürebilir. Lütfen kullanım havlu absorbe sonra kadar aşağı su yıkama yerine tarak düz. Her zaman saç yıkamak, kıvırmak tekrar çıkıp. Elastin kullanmak daha iyidir tutmak için saç kıvırmak/dalga.
Gri/beyaz saç
Doğal renk saç olabilir bir küçük gri saç. Bizim işçiler dışarı almak için en iyi deneyin beyaz ve gri saç tarafından el yapımı önce içine saç atkı. Ama bazen işçiler özledim, çok nazik yardım almak gri saç dışarı bulursanız bazı.
Nasıl birçok paket gerekir?
Normalde 8-12 inç, iki demetleri bir kafa için yeterli olduğunu, 14-20 inç 3 demetleri suggesed olduğunu, daha uzun 22 inch 4 demetleri daha iyi olduğunu.
Saç uzunluğu
Streç lütfen dalgalı veya kıvırcık saç için düz zaman tedbir uzunluğu. Lütfen pick en uzun saç bir paket, bizim saç doğal oranı, içinde kısa saç mix vardır.

detaylı bilgi

Gergin Süresi:
10inches, 20inches, 18 inç, 16inches, 14inches, 12inches, 8inches
Kapatma Tasarımı:
Middle Part, Free Part, Three Part
Kapatma Tipi:
4*4 Kapatma
İnsan Saç Tipi:
Hint Hair
Material Grade:
Remy saç
Doku:
Düz
Model Numarası:
4*4BW
Marka Adı:
BOBBI COLLECTION
Hair Color:
Natural Black Color, Color 2 Dark Brown, Color 4 Chocolate Brown
Hair Length:
8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 inch
Hair Material:
Indian Remy Human Hair
Hair Style:
Straight, Free Part, Middle Part, Three Part
Colored Closure:
4*4 Lace Closure

Müşteri seçimi