.

.

Tiohoh T3 Serisi Otomatik Şemsiye Erkek Kadın 190 T Teflon Ipek Kumaş Bez Katlanır Yağmur Şemsiye Rüzgar Geçirmez 8 K Basit Paraguas erkek

Tiohoh T3 Serisi Otomatik Şemsiye Erkek Kadın 190 T Teflon Ipek Kumaş Bez Katlanır Yağmur Şemsiye Rüzgar Geçirmez 8 K Basit Paraguas erkek

₺ 49.98
₺ 44.98
Mal
Mağazada

-29.11/piece-23.54/piece 3 M Yansıtıcı Logo Otomatik Katlanır Şemsiye TIOHOH tarafından
Özellikler Bazen bir yağmur dayanıklı şemsiye tüm biz gerekir olduğunu, ama bir kalitesiz bir her zaman ihtiyacınız olduğunda korumak, bizimTam otomatik şemsiyeYapılmış210 T yüksek yoğunluklu Telfon ipek kumaş bez, Süper su geçirmez etkisi ve kuru kolay. Ayrıca, şemsiye İskelet yapılmışAlüminyum ve cam elyaf, Rüzgar geçirmez ve güçlü, sen yağmur zaman zevk.
Boyut Grafik Bu manuel ölçüm vardır, 1-2 cm hata, ölçüm birimi cm Özellikler : 55 cm * 8 K, Çapı yaklaşık : 104 cm Ağırlık : 348g Kumaş : 210 T Telfon yüksek yoğunluklu ipek kumaş bez Iskelet : 5000 serisi alüminyum-magnezyum alaşımlı çerçeve + cam elyaf Şemsiye kolu : ABS plastik
Açıklama Detaylar T3 KOLU |Rahat tam otomatik kolu Gibi bir otomatik şemsiye, rahat bir kolu gerekli olduğunu, bu yüzden tasarım T3 kolu : izin vermek için başparmak tam bir basın alanı var ve izin düğmesi yüzey eşit kuvvet, biz tasarlanmış bir 18mm yuvarlak düğme, veYapmak ark işleme düğmesine, bu daha rahat zaman düğmesine basın.
TEFLON |Süper su geçirmez ipek kumaş bez Teflon ile ipek kumaş kumaş, şemsiye artık ıslak,Eğer yakın senin şemsiye, sürece şemsiye çalkalanır, su damla doğal.
3 M AYDıNLıK |Yağmurlu gece engelsiz Araç yaklaşıyor,, 3 M yansıtıcı logo yansıtır güçlü ışık far üzerinde parlar logo hatırlatmak için araç dikkat. ALÜMINYUM |Işık ve dayanıklı Biz 5000 serisi hafif alüminyum-magnezyum alaşım ana malzeme olarak kaburga, net ağırlığı azaltarak şemsiye için 350g yapma, şemsiye kolay, ve anti bükme performansı alüminyum-magnezyum alaşım 60 T de şemsiye istikrarı sağlar.
Kaburga |Iyi rüzgar geçirmez etkisi Durumu dikkate rüzgar ve yağmur, biz tasarlanmış bir rüzgar geçirmez reçine orta-uç ve bir 3.0 cam-fiber FRP kuyruk sokumu yapısı ile kauçuk contalar her iki ucunda, ve kullanılan bükülebilirlik yapının için ofset rüzgar kuvveti ve çift performans.
ANTI-PAS SÜRECI |Anti-pas çelik kanca hattı ŞEMSIYE BONCUK & KAP |Siyah yuvarlak şemsiye boncuk
BASKı |Şemsiye kumaş iç marka baskı
Renk mevcut

detaylı bilgi

Tipi:
Şemsiyeler
Panel Malzeme:
ipek kumaş
fonksiyon:
katlanır
kontrol:
Tam otomatik
boyut:
One Size
malzeme:
Alüminyum Alaşım Tüp
Marka Adı:
tiohoh
Model Numarası:
8478/8479/8480
ürün:
şemsiye
model:
Şemsiye Üç katlanır
Yaş Grubu:
Yetişkinler
Color:
black, dark blue, army green
Stick:
steel
Handle:
ABS plastic
Frame:
aluminum, glassfiber
Diameter:
104cm
Fabric:
210T Telfon pongee cloth
Style:
3M reflective automatic umbrella
Feature:
sunscreen, waterproof, windproof
Bone quantity:
8K
Weight:
about 348g

Müşteri seçimi