.

.

1 pc Mavi Çorap Kaymak Yardım Kolay kapalı Çorap Yardımcısı Seti ayakkabı çekeceği Ağrı Ücretsiz Hiçbir Bükme Gebelik için ayakkabı çekeceği soyunma Yardımcıları Araçları

1 pc Mavi Çorap Kaymak Yardım Kolay kapalı Çorap Yardımcısı Seti ayakkabı çekeceği Ağrı Ücretsiz Hiçbir Bükme Gebelik için ayakkabı çekeceği soyunma Yardımcıları Araçları

₺ 14.40
₺ 8.50
Mal
Mağazada


Çorap Kaymak Yardım Yardımcı Kolay Off Çorap Soyunma ve Soyunma Kiti
Malzeme : ABSÖzellikleri :
1. hiçbir bükme aşağı.
2. yapmak için iki bölüm cihazı koyarak ve çorap kapalı alarak kolay.
3. basit bir adım ve onlar üzerinde, bir hızlı hareket ve onlar kapalı.
4. üzerinde çorap koymak ve onları almak hızlı ve kolay-hiçbir bükme, germe veya büküm. Artrit veya hareketlilik sorunları olanlar için Ideal.
5. her iki eller kullanımı olmadan bile, bu ürün sizin çorap giyen basitlik geri getirecek.
6. kolay-Off Çorap kapalı çorap itmek için kullanılır, ve ayaklarınızı kullanımı ile, sen tilt bu koymak için çorap içinde ulaşmak. Işık sıkıştırma giysiler kaldırmak için kullanılabilir, hem de.Nasıl kullanılır :
1. üzerinde kolay tutun çorap kaymak yardım uyluk arasında, anahtar deliği ile end sağlamak şekilli yuvası yukarı işaret olduğunu.
2. yatıyordu üzerinde kolay içi boş çorap çorap kaymak yardım. Topuk çorap üzerine dinlenme gerekir yuvası ile, ayak çorap aşağı bakacak.
3. çekme çorap ayrı ve rulo üzerinde aşağı tüp. Bir kez mümkün olduğunca aşağı çekti, çorap içinde açık olacak dışarı ve açtı.
4. çorap eli yerleştirin ve topuk doğru konumda olduğundan emin olun için giriş.
5. düşük üzerinde kolay çorap kaymak yardım. Pozisyon ayak parmakları ile ayak düz üzerinde açık çorap ve çorap içine itin. Adım yavaşça ve ayak gerekir slayt çorap içine kadar gitmek.Paket içeriği :
1 x Çorap Kaymak Yardım
1 X KerataNotlar :
1. manuel ölçüm, izin lütfen 1 ~ 5mm hata, teşekkür ederim.
2. nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir. Biz stil aynı garanti gösterildiği gibi aynı resim.

 

detaylı bilgi

renk:
Mavi
Marka Adı:
Sumifun
Model Numarası:
Sock Slider Aid

Müşteri seçimi